W dniach 01-05 października 2018 roku gościli na naszym Wydziale przedstawiciele School of Civil Engineering oraz School of Architecture and Urban Planning z Chongqing Jiaotong Universit.

Koordynatorem współpracy jest prof. PW dr hab. inż. Karol Kowalski.

Od lewej: prof. Karol Kowalski, MS student Guannan Li, Assoc. Prof. dr. Anrong He, Assoc. Prof. dr. Liang He, Prof. Dean dr Tianqing Ling, prof. Andrzej Garbacz dziekan WIL, prof. Piotr Olszewski dyr. IDIM, prof. Piotr Radziszewski, dr Michał Sarnowski, Mgr Katarzyna Konieczna, dr hab. Jan Król

Tygodniowe spotkanie przebiegło bardzo owocnie z licznymi wykładami i panelami dyskusyjnymi z udziałem gości z Chin, przedstawicieli Zakładu Technologii Materiałów i Nawierzchni Drogowych PW oraz pracowników Wydziału Inżynierii Lądowej PW.